Fototapeta z bambusami

Fototapeta bambus to typ fototapety, który świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni mieszkalnejzarówno jako wielkoformatowa dekoracja naścienna w salonie wprowadzając tym samym element dekoracyjny zarówno orzeźwiający jak i łagodzący nastrój. Poprzez soczystą zieleń skąpaną w równie rozjaśniających, otulających pałki tej rośliny liści wnosi do kompozycji kontrast pomiędzy pionami łodyg a poziomo snującymi się pomiędzy nimi pasami rozłożystych liści.

bambusy-zielony-drzewa

Fototapeta bambusy to świetne rozwiązanie wnoszące ożywienie, ciekawy dekor do pomieszczenia w tak zwanych kolorach ziemi a także dobrze gra w pomieszczeniu o białej kolorystyce nadając mu ciepłego charakteru. Sprzyja poprzez zastosowaniu w niej koloru zielonego ukojenia zmęczonych zmysłów oraz regeneruje zmęczone oczy.

fototapeta-panoramiczna

Fototapeta bambusowa ściana to wzór, który bardzo dobrze pasuje do wystroju kuchni. Wplecenie jej pomiędzy szafki ożywi przestrzeń, natomiast zbudowany ciekawy dekor poprzez nagromadzenie pasów na skos krzyżujących się wprowadza pomimo zwartej kompozycji bardzo dynamiczny element. Odcienie o różnym nasyceniu koloru zielonego wprowadzają wiele przestrzeni, która miękko rozkłada się na ścianie. Grafika ta zamontowana w kuchni o drewnianym wyposażeniu nada jej wydźwięk bardzo naturalistyczny. Rzucone na nie czarne plamy czerni płynnej tworzą ciekawy element graficzny przypominający niemalże farbę graficzną wtartą przez artystę do kompozycji tworząc w ten sposób nowy wyraz kompozycji.

fototapeta-z-bambusami

Przedstawiona poniżej fototapeta zatytułowana bambusy to klasyczne bambusy uchwycone w delikatnym , miękkim świetle. Roztaczająca się wokół nich zieleń oraz żółć drugiego planu leciutko wydobywają tą piękną roślinę ułożoną w różnych kierunkach. Wzór ten świetnie sprawdzi się w sypialni w której element natury wniesie ukojenie oraz będzie wyśmienicie dekorował sypialnie w odcieniach écru, bieli czy też w brązach.

 

obrazy-z-bambusami

Uchwycone jaskrawe światło dnia w pełni natomiast świetnie nadaje się do wystroju salonu, któremu nada energetycznego wydźwięku. Zestawienie rośliny z białym tłem tworzy bardzo kontrastową kompozycje dwóch barw o silnym, niemalże neonowym natężeniu. Taki rodzaj dekoracji nada się do ciemnych przestrzeni, które wzbogaci o energię, wniesie wiele światła. Pionowa kompozycja otwarta powiększy optycznie wnętrze co przyda się szczególnie pomieszczeniom o ciemnym szarym kolorycie.

bambusowa-przeslona-bambusy

Stworzony z pionowych łodyg bambusa deseń umieszczony na ścianie w łazience stworzy ciekawy, nietuzinkowy wzór, który wniesie przestrzeń do pomieszczenia oraz poprzez nagromadzenie ilościowe wniesie wrażenie faktury na ścianę. Za-laminowana fototapeta – a więc zabezpieczona przed wodą oraz parą wodną staje się również świetnym elementem chroniącym ścianę przed wilgocią.

Comments are closed.