Surowy styl pomieszczeń

Zimny klimat mieszkalnych wnętrz

Agatonstudio prezentuje fototapetę do kuchni, które poprawi wystrój i klimat Twojej kuchni. Czarno biały obraz jesiennego parku nie tylko przykuwa uwagę co dodaje niesamowitej atmosfery wnętrzu.

Agaton studio prezentuje fototapetę do kuchni, które poprawi wystrój i klimat Twojej kuchni. Czarno biały obraz jesiennego parku nie tylko przykuwa uwagę co dodaje niesamowitej atmosfery wnętrzu.

Wnętrza w surowym stylu, bez zbędnych dodatków czy ozdób to skromne przestrzenie, które w dzisiejszych czasach królują wśród miłośników designu. Zbieractwo już dawno wyszło z mody, nie kolekcjonujemy figurek na półkach. Nie zaśmiecamy podłóg stertami niedoczytanych gazet czy niepotrzebnymi nam już do niczego pamiątkami. Wyobrażeniom o sterylnie czystych mieszkaniach towarzyszy kolor biały, szary i czarny. Warto wiedzieć, iż takie utwierdzenie jest poprawne, natomiast barwy nie przeszkadzają w utrzymaniu czystego wyglądu wnętrza. Wręcz przeciwnie- pomagają w utrzymaniu lekko ciepłej i przytulnej atmosfery. Należy jedynie pamiętać, by nie przesadzać z ich ilością. Drobne elementy w ciepłych odcieniach żółci, czerwieni, różu czy zieleni.

Fototapeta z elementem tulipanów w pełnym kolorze idealnie pasuje do surowego wnętrza.

Fototapeta z elementem tulipanów w pełnym kolorze idealnie pasuje do surowego wnętrza.

Podwieszane sufity, maksymalna ilość podświetlenia wszelkiego rodzaju, modernistyczne żyrandole , ściany i sufity pokryte połyskującym stiukiem a podłoga wylana żywicą, to ekstrawaganckie wnętrza pożądane przez wielu. W miejscach takich jak to wyżej opisane, możemy czuć się awangardowo. Pomieszczenie urządzone z wyczuciem stylu , którego minimalistyczny lecz wysmakowany design zachwyca to niewątpliwie surowy styl loftu. W takich czterech kątach chciałby mieszkać nie jeden mieszkaniec naszej planety. Co więc zrobić, by stworzyć takie wnętrze w swoim zaciszu?Najważniejsze jest więc to, by ozdoby ograniczyć do minimum.

Czarno-białe abstrakcyjne wstęgi nadadzą pomieszczeniu dynamiki i ekspresji.

Czarno-białe abstrakcyjne wstęgi nadadzą pomieszczeniu dynamiki i ekspresji.

Małe dekoracje zastąpić jednym, sprawiającym piorunujące wrażenie elementem. Salon, sypialnia, pokoje dla dzieci, łazienka czy kuchnia- to bez znaczenia. Wybieramy pomieszczenia, które najbardziej nam odpowiadają pod taką aranżację. Fototapety to niekonwencjonalny oraz kluczowy sposób, by zaakcentować ten oryginalny styl wykończeń pomieszczeń. Kuchnia to miejsce gdzie przygotowywane są posiłki każdego dnia. Jest więc tym samym symbolem nieskazitelnej czystości.

Wypadałoby więc, by i nasza domowa kuchnia kojarzyła się z czymś zadbanym i higienicznym, a jednocześnie ładnym i udekorowanym. Idealnie sprawdza się w takim przypadku takie fototapety do kuchni z AgatonStudio.pl które wpasują się w miejsce między górnymi a dolnymi szafkami.

Wybierając owocowe lub kwiatowe elementy z pewnością osiągniemy zamierzony efekt.

fototapeta-panoramiczna-tulipan

Kwiaty tulipanów to kobiece elementy. W wydaniu czarwonym (w porównaniu do żółtej odmiany) oznaczają szczerą i długotrwałą miłość.

W salonie umieszczona nad sofą, będzie centralnym punktem odniesienia każdego, kto tylko wejdzie do pomieszczenia. Fototapety do salonu tutaj nasze propozycje to w przeważającej mierze wielkie motywy, które utożsamiają się przez swój rozmiar z całą resztą. W sypialni, w miejscu w którym najczęściej odpoczywamy montujemy nad zagłówkiem łóżka. Fototapety do salonu znajdują tam najczęściej swoje miejsce. Jest również możliwość, by były wykładane na bocznych ścianach względem łoża. Aranżacje w surowym stylu to nietradycyjne rozwiązanie. Nacechowane stylem loftu, skandynawskimi barwami oraz modernistycznym minimalizmem. Pomieszczenie łączące te trzy cechy powoduje, iż staje się doniosłym i niebagatelnym miejscem w domu. fototapeta-maski

 

Comments are closed.