Obrazy na ścianę

Obrazy na płótnie to świetny sposób na dekoracje naszej przestrzeni życiowej. Obite w krosna malarskie klasyczne nowoczesne wzory staną się elegancjami przedstawieniami rzeczywistości lub tez właśnie fantazji czy tez marzeń sennych. Mogą się stać głównym akcentem dekorującym oraz tworzącym nową przestrzeń a także są dekorem który może subtelnie uzupełniać aranżacje pokoju wiążąc w jedną spójna klamrę wszystkie cechy wyrażane poprzez poszczególne elementy wyposażenia. Ponadto oporucz dwuwymiarowego wydźwięku mogą stowrzyć na ścianie niemalże kompozycje reliefową- rzeźbiarska poprzez zastosowanie obrazu rozbitego na kika części czyli tryptyku- penaptyku czy tez dyptyku.

obrazy-kaskadowe

Przykładem tego typu dekoracji jest obraz Luiza. W który zastosowane zostały plamy o różnorodnym kryciu. Dynamiczne pasy rozchodzące się przez wszystkie części obrazu tworzą ciekawy ciąg kompozycyjny. Delikatne kolory brązów oraz jasnego écru sprawdzają się wspaniale w sypialni czy też salonie gdyż otulają spokojem oraz harmonią wnętrze. Idealnie sprawdza się ta dekoracja na dużej ścianie, która wydobywa jej piękno.

tryptyk-obrazy-bambusy

Obrazy z bambusami to obrazy zadedykowane głównie do łazienki w której nadają jej wydziedzicz świeżej egzotyki. Pozwalają wprowadzić się w nastrój relaksu oraz wprawiają w nastrój cieszenia się z chwili obecnej poświęconej tylko sobie – własnym przemyśleniom , intymności , zadbaniu o swoje ciało.

Poprzez uchwycenie w tej fototapecie silnie padającego światła słonecznego na bambusy ułożone w równym rzędzie wprowadzą do pomieszczenia wiele kolorytu światła oraz nastrojowości.

obraz-z-jeziorem

Obra kurty to ciekawe przedstawienie nazwane w malarstwie tradycyjnym marina. Odcienie popielatej niebieskości, czerni oraz leciutko pociągniętego żółcią nieba stwarzają niepowtarzalny nastrój, który warto wprowadzić do swojego gabinetu. Pozwala on odprężyć się oraz ulec na chwile fantazji na temat wycieczek i odkrywaniu nieznanych zakamarków świata.

Poprzechylane kutry rybackie wniosą dynamiczność poprzez wprowadzenie do obrazu różnokierunkowości. Natomiast Ciemna barwa plaży nadaje całości ciężkości co stwarza wrażenie wciągnięcia do kompozycji a więc ,, wejścia”staniem się bohaterem obrazu wpatrującego się z plaży na całe zdarzenie.

obraz-piwnica

Do wykwintnej kuchni czy tez jadalni obraz beczkownica wniesie aromatu starej spiżarni przesyconej zapachem drewna oraz aromatycznych przypraw. Ujęcie beczek znajdujących się na sobie w ujęciu perspektywicznym nada wiele przestrzeni do pomieszczenia. Złocisto brązowy kolor drewna powiązany z konkretnym, ciemnym brązem sprawdzą się w tej przestrzeni umieszczone pomiędzy blatem, kuchennym a okapem.

obraz-z-owocami

Przeciwieństwem do tego wzoru staje się obraz Plastry, który jest żywy w kolorystyce. Wnosi dużo kolorystyki oraz ciekawie ożywi oraz nada energii wnętrzu.

 

Comments are closed.