Nowy image Ciebie i Twojego pomieszczenia

 Zaplanuj zmianę na lepsze!

fototapeta-orchidea-w-panoramie

Kuchenna fototapeta umieszczona między zabudową kuchenną. Motyw jasnych orchidei idealnie kontrastuje na kle jasnej imitacji drewna.

Pragniesz zmian?Zazdrościsz znajomym mieszkania i sposobu w jakim jest urządzone? Nie trać czasu. Aby temu zapobiec, wywołaj taką samą zazdrość u innych aranżując własne wnętrza od nowa. Znudziły Cię już przestarzałe pokoje i dodatki, które z biegiem czasu coraz mniej je przypominają? Smutne i monotonne wnętrza psują Ci humor z samego rana? Chcesz zmienić swoje ulubione pomieszczenie nie do poznania?Wprowadzając nowe dodatki do domu, zmieniasz się razem z nimi. Zacznij więc od nastawienia. Wzbudź w sobie motywację do ogromnej zmiany. Tak jak nasza szafa, wraz ze zmianą pory roku- tak i nasze wnętrze powinno być przeobrażane co jakiś czas o inny wystrój. W zależności od stylu, urządź swoje mieszkanie tak, by było funkcjonalne i abyś czuł się

Foto naklejka one colour, przedstawiająca most z perspektywy linearnej(zbieżnej). Sposób oddania głębi za pomocą rzutu środkowego-optycznie powiększa małe pomieszczenia.

Foto naklejka one color, przedstawiająca most z perspektywy linearnej(zbieżnej). Sposób oddania głębi za pomocą rzutu środkowego-optycznie powiększa małe pomieszczenia.

w nim komfortowo.Zaczaruj kuchnię w swoje królestwo, przeobraź łazienkę w domowe spa, salon i jadalnie zaplanuj tak, aby wystarczyło w nich miejsca dla wszystkich gości,a kreując wizerunek sypialni spróbuj odzwierciedlić w nim samego/samą siebie.Nie koniecznie każdy element musi pasować do siebie. Wystarczy nadać styl przewodni.Jeżeli wybierzesz styl bohemy wszystko może być zupełnie z innej bajki. W tym tkwi sekret szalonej cyganerii artystycznej Paryża. Tam gdzie liczy się life style-być a nie mieć. Efekt luzu w pomieszczeniu musi być starannie przemyślany, by nie mylić go z bałaganem. To bogactwo wszelakich kolorów, tkanin czy wzorów.W nowoczesnym stylu nie odnajdziemy miejsca na ten bezpretensjonalny luz.

Perspektywa geometryczna-fototapeta w jadalni. Jest to specyficzny sposób przedstawienia trójwymiarowej przestrzeni na płaszczyźnie, odpowiadający w przybliżeniu obrazowi przestrzeni, jaki tworzy oko ludzkie.

Perspektywa geometryczna-fototapeta w jadalni. Jest to specyficzny sposób przedstawienia trójwymiarowej przestrzeni na płaszczyźnie, odpowiadający w przybliżeniu obrazowi przestrzeni, jaki tworzy oko ludzkie.

W modernistycznym wnętrzu liczy się ład, kąt oraz połysk, który wszystkim kojarzy się z czystością. W porównaniu do stylu bohemy, zazwyczaj są to zimne wnętrza, charakteryzują się wielką przestrzenią, Jeżeli posiadasz mieszkanie o małym metrażu, optycznie powiększ wnętrze. Aby ocieplić nowatorskie wizje, można użyć świeczek,które naturalnym ciepłem ogrzeją również nasz umysł. Dodadzą energii jak i wprowadzą w dobry i romantyczny nastrój wieczorami. Nawiązując do dalszej dekoracji – bez względu jaki styl wybierzesz- każdy rodzaj fototapety na ściany https://agatonstudio.pl/2-fototapety będzie się prezentował idealnie!Posiadasz swoją mała restaurację czy kawiarnię? Nie marnuj czasu na malowanie ścian zwykłymi farbami.

Monotonne wnętrza nie przyciągną klientów tak, jak te oryginalne.

Laski cynamonu na ziarnach kakaowca przedstawione w postaci fototapety, sprawiają piorunujące wrażenie na żywo.

Laski cynamonu na ziarnach kakaowca przedstawione w postaci fototapety, sprawiają piorunujące wrażenie na żywo.

Z miłości do metamorfoz wnętrz polecamy foto naklejki https://agatonstudio.pl/103-Foto-naklejki , które mogą przedstawiać dosłownie wszystko.Naklejane na meble, odmienią styl całego lokalu. Każdy napis, każdą wizję można przedstawić na jednej ze ścian małego bistro. Chcąc pozostać niezapomnianym i niepowtarzalnym- wymyśl swój własny motyw lub motto, które będzie wiodącym elementem Twojego przedsiębiorstwa.

 

Comments are closed.