Naklejka na meble

Popadając w znudzenie oraz rutynę w związku z wyposażeniem pomieszczenia własnego mieszkania warto zastanowić się nad odnowieniem przestrzeni mieszkalnej w której na co dzień przebywamy gdyż dzięki temu zmieni się odczuwanie pomieszczenia, w związku z tym codzienne funkcjonowanie oraz odczucie wolności i niezależności w własnej przestrzeni. Ciekawym, innowacyjnym oraz stosunkowo tanim od zakupu nowych mebli jest zastosowanie folie i naklejki na szafy. Plusem tego typu dekoracji jest to iż są wykonywane na wymiar według wybranego osobiście wzoru. Możliwa jest zmiana kolorystyki wzoru, dodania czy tez usunięcia jakiś fragmentów lub tez inne przekształcenia dzięki czemu możliwe jest wykonanie mebli swoich marzeń. Najciekawsze w tym wszystkim staje się możliwość tworzenia osobistych kolarzy z zestawienia różnych wzorów a także łatwość w zdemontowaniu powstałego wzoru dzięki czemu możemy często zmieniać design mebli w zgodzie z odczuciem potrzeby innowacji.

Proste nieciekawe kształtem szafy ubarwi niezaprzeczalnie zastosowanie naklejki Photo Glass na szybach w drzwiach przesuwanych. Natomiast na płaskie fragmenty zewnętrzne szafek warto zamontować naklejkę tradycyjną potrafiącą w swej osobliwości zmienić niemalże cały charakter mebli.

nalepka-na-drzwi-z-kroplami

Ciekawym motywem dekoracyjnym jest naklejenie na szafie naklejki z wzorem promyk słońca która rozświetli pomieszczenie nada mu świeżości wyczuwalnej porannej rosy a przede wszystkim urozmaici bryłę szafy na której będzie zamontowana. Jest to wzór konkretny, który będzie skupiać na sobie główna uwagę w pomieszczeniu.

Jasne barwy zieleni, żółci oraz delikatnych niebieskości wprowadzą pozytywna atmosferę do pomieszczenia.

naklejki-na-drzwi-golden-gate

Dekoracja z motywem gulden Gate to naklejka pasująca świetnie do pomieszczenia utrzymanego w nowoczesnym stylu. Obklejenie nią dużej szafy sprawi, ze pomieszczenie nabierze głębi oraz wiele przestrzeni. Natomiast czarno-biały koloryt wniesie wiele elegancji oraz będzie pasować do każdego typu pomieszczenia.

 

foto-naklejka-na-drzwi-pocalunek

Gdy chcemy wnieść do pomieszczenia trochę nowoczesności dobrze sprawdzą się dekoracje stworzona z reprodukcji dzieł Klimta- artysty którego dzieła miały bardzo dekoracyjny wydźwięk, wnoszącym do pomieszczenia mozaikę stworzona z ciepłych kolorów, złotego, żółci, pomarańczy czy też brązów. Zestawione z sobą w dynamicznej kompozycji stworzą ciekawą symfonie barwną.

Osobliwy temat miłości w tych wzorach stworzy atmosferę romantyzmu oraz nasycenia tajemnicą.

foto-naklejka-na-drzwi-z-rowerami

Kolorytem ożywi bezprecedensowo nałożenie na meble naklejki z wzorem o nazwie ,,rowery”

to dynamiczne kłębowisko – nagromadzenie fragmentów ram rowerów wniesie wiele dynamiki do pomieszczenia, która przeradza się niemalże w abstrakcyjny dekor, który ożywi pomieszczenie.

naklejki-drzwi

 

 

Naklejka pt drzwi wprowadzi przestrzeń do pomieszczenia poprzez iluzyjne wrażenie kontynuacji pomieszczenia. Mocne metalowe drzwi wniosą wiele ciężkości natomiast ich stara stylizacja wprowadza element elegancji z minionych epok. Drzwi te nadarzą elementu stabilności, bezpieczeństwa poprzez swoją solidność.

foto-naklejka-na-drzwi

Zastosowanie naklejki na główne części szafy z grafiką francuskiej uliczki wniesie atmosferę lata przesycona ciepłym słońcem. Powiększy ona optycznie pomieszczenie poprzez zastosowanie pomarańczy, jaskrawej żółci oraz wszelakich ugrów.

Comments are closed.