Fototapety z uliczką na optycznie większe wnętrze

Przygotowując się do urządzania wnętrza niezbyt przestronnego, oprócz podstawowych elementów wystroju, warto zastanowić się nad dodatkami, które sprawią, że stanie się ono wizualnie większe i mniej przytłaczające. Jednym z nich, niewątpliwie najbardziej widowiskowym, są fototapety z uliczką.

Ten rodzaj dekoracji, pozwala optycznie powiększyć wnętrze dzięki przedstawionej na nim perspektywie. Im dłużej wpatrujemy się w taką dekorację, tym większe mamy wrażenie, że stoimy na brukowej kostce uliczki dużego miasta bądź też wiejskiej ścieżce. Zmień swój ciasny salon w pomieszczenie otwierające drogę do niezwykłych miejsc.

Fototapeta uliczka w Krakowie

Fototapety z uliczkami są dekoracjami niezwykle uniwersalnymi, świetnie sprawdzającymi się jako dodatki zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i tych utrzymanych w klasycznej stylistyce. Wszystko zależy od tego jaki wzór wybierzemy. Jeżeli cenimy sobie wnętrza bardziej tradycyjne, doskonałym wyborem będą ciasne chorwackie uliczki, bądź otoczone odrestaurowanymi kamieniczkami uliczki pięknych polskich miast. Do wielbicieli klasyki z całą pewnością przemówią także wypełnione kolorowymi kwiatami włoskie uliczki.

Dla mieszkań urządzonych w stylu nowoczesnym, zdecydowanie bardziej polecamy fototapety z uliczkami Nowego Jorku, otoczonymi przez modernistyczne drapacze chmur. Dodatkowego smaku dekoracji dodają nieobecne zazwyczaj na fototapetach z mniejszymi uliczkami, pędzące przez nie samochody, w szczególności żółte, słynne na całym świecie nowojorskie taksówki. Hitem w tym temacie, są fototapety uliczki w stylistyce one-color, które z czarno-białego obrazu wyciągają żółty kolor samochodów, prezentując niezwykle ciekawe i intrygujące widoki.

Te i wiele innych wzorów można obejrzeć na stronie sklepu Agaton Studio, którą znajdziecie klikając TUTAJ

Comments are closed.