Fototapety z rowerami wyznacznikiem stylu

Z każdym rokiem, aktywność fizyczna przyciąga kolejnych entuzjastów. Uprawianie sportu stało się modne i nawet Ci, którzy kiedyś byli przykuci do kanapy, starają się zmienić swoje usposobienie. Na ulicach można spotkać przemierzających kilometry biegaczy. Do łask wróciły też rowery, które podobnie jak samochody, mimo swojego pierwotnego przeznaczenia, pełnią też często funkcję wizerunkową czy dekoracyjną.

Holenderskie rowery to nie tylko zdrowie ale i dostojny styl

Miłośnicy jednośladów, myśląc o urządzaniu wnętrz nie zapominają o fototapetach czy obrazach, przedstawiających uliczkę z zaparkowanymi pojazdami. Sięgają wtedy przede wszystkim po światową stolicę cyklistów – Holandię. W krainie tulipanów, jazda na rowerze stała się już niemal religią. Kolejne pokolenia holendrów, zamiast wsiadać w samochód, podróżują do pracy na dwóch kółkach. Dominują dostojne i bogato zdobione rowery miejskie, których fenomen przeniósł się już na całą Europę.fototapeta rower

fototapeta rowerDekoracje przedstawiające rowery często składają się z czarno-białego tła i wyszczególnionego jednym kolorem jednośladu. Taki zabieg nadaje im dodatkowego smaku i wynioślejszego stylu. Pięknie prezentują się także rowery na tle zabytkowych kamieniczek polskich miast. Szczególną uwagę zwraca wrocławski rynek, którego uliczki i kawiarenki wydają się wręcz stworzone do partnerowania rowerom w swoistym tańcu w ramach obrazów i fototapet.

Fototapety z rowerami mogą wprowadzić nie tylko styl ale i miłe wspomnienia

Inną fantastyczną scenerią dla roweru są zielone parki i dzielące je spacerowe dróżki. Mimo iż w miastach powstaje coraz więcej ścieżek dla cyklistów, to w relaksacyjnych przejażdżkach królują jednak właśnie parki. Fototapeta w takim klimacie pozwala na chwilę relaksu, w której niemal słyszalny jest dźwięk poruszających się na wietrze liści drzew i krzewów, szelest trawy i szum płynącego strumienia. Czego więcej potrzeba po dniu spędzonym w pracy?

Ciekawe wzory i przykłady ich zastosowania fototapet z rowerami, oferuje Agaton Studio zobacz https://agatonstudio.pl/fototapety-z-samochodami/1456-fototapeta-rower.html. Warto pozwolić ponieść się emocjom i projektując wnętrze zadbać nie tylko o walory wizualne ale także o nutkę nostalgii jaką w każdym z nas wywołuje wspomnienie lat młodzieńczych i przemierzanych na rowerze kilometrów.

Comments are closed.