Fototapety do łazienki!

 

Łazienka w innym wydaniu!

naklejki-na-szafe-nowy-jorkMamy wrażenie, że wiemy już o każdej możliwej opcji, którą można zastosować w łazience. Jednak jest ich tak wiele, że nikt nie jest w stanie pojąć każdej możliwej kompozycji. Z każdym rokiem przybywa nowych, designerskich elementów, mebli, dekoracji, które są szczególnie ważne podczas aranżacji wnętrz.

Od dawna znana metoda, jednak dopiero od niedawna zaczęła się przyjmować w domowych łazienkach. Niesamowicie oryginalna naklejka na drzwi łazienki, kabinę prysznicową czy inne miejsca umożliwiające utrzymanie się foto naklejki przez wiele długich lat. Możliwość laminowania foto-naklejki przyciąga zaufanie domowników. Są one natomiast odporne na parę wodną jaka i samą wodę. Wchodząc do klasycznej łazienki nic się w niej nie wyróżnia.

naklejka-z-jesieniaKiedy widzimy natomiast foto-naklejkę ze znanym nam motywem bądź z jakimś, którego wcześniej nie znaliśmy, a wywarł na nas pozytywne wrażenie jest oznaką sprawdzającej się dekoracji łazienki.

Łazienka to pomieszczenie, w którym należy zadbać o czystość. To jedno z ważniejszych miejsc, w których przewija się mnóstwo bakterii. Każdemu zależy, by goście i wszyscy współlokatorzy wchodząc do tego pomieszczenia poczuli sterylny porządek. Naklejając motyw na kabinę prysznicową, możemy oszczędzić sobie trudu codziennego czyszczenia kabiny, zakrywając tym samym nieciekawe zacieki od drugiej strony. W przypadku fototapety na ścianę zawieszoną nad wanną z motywem bambusa, prezentowana na wizualizacji) jest to wyłącznie element dekoracyjny, nie ma mowy o zakrywaniu grzyba, brudnej ściany czy dziury. Do tego można natomiast użyć obrazu Ciekawe kompozycje jakimi są tryptyki cieszą się drzewamiogromną popularnością.

Z pewnością sama fototapeta, obraz bądź foto-naklejka nie wystarczą… należy zadbać o odpowiednio kolorystycznie ręczniki, pojemnik na mydło, czy dywaniki na kafelki. W nowoczesnej łazience starajmy nie używać zbyt jasnych tonacji, oraz rozjaśnionych pejzaży w mocnym,zielonym akcencie. Modernistyczna przestrzeń idealnie wkomponuje czarno-białą fototapetę lub obraz abstrakcję.

Może się to wydawać bardzo dziwne-zastosowanie obrazu w łazience- jednak przystosowane płótna, które są odporne na parę wodną nie są w żadnym stopniu uciążliwe. Zaletą takich działań jest uzyskanie oryginalnej łazienki, którą można zaszokować znajomych. Użycie kolorów ujętych w obrazy do łazienki, może być korzystne dla sanitarnej białej łazienki . Zimne kolory nie są mile odbierane w łazience. To miejsce, które powinno być przytulne, otaczając dużą ilością światła i ładnych,zadbanych elementów dekoracyjnych.

Comments are closed.