Fototapeta nocny New York

Fototapeta z panoramą Nowego Jorku w fioletowych odcieniach świetnie będzie prezentować się w każdym pokoju. Idealna będzie zwłaszcza dla miłośników zachodnich klimatów. Strzeliste biurowce iskrzą jak nagrzane węgliki, dlatego ta panorama jest genialnie oświetlona. Widok na miasto, będzie sprawiał wrażenie spokoju. Przedstawione fototapety New York znajdziesz tutaj: https://agatonstudio.pl/125-fototapety-new-york

Nowoczesna sypialnia

Do tej dekoracji bardzo dobrze wyglądają pomarańczowe dodatki, jeżeli dołożymy do tego jasne panele, otrzymamy niemalże gotową sypialnię. Zamiast wielkiego żyrandolu, który będzie zajmował dużo miejsca, dobrze postawić na małe ledowe lampki w suficie, które mimo niewielkich rozmiarów, tak samo dobrze oświetlą nasze cztery ściany.

Biały salon

Fototapeta przedstawiająca New York doskonale prezentować się będzie także w salonie. Możemy postawić na białe ściany oraz dodatki, które dodadzą wnętrzu potrzebnego kontrastu, a pomieszczenie nie stanie się nudne.

Delikatne wnętrze

Miłośnicy spokojnych i delikatnych wnętrz będą zadowoleni takim wyglądem. Jako inne elementy dekoracji mogą zostać zastosowane utrzymane w odcieniach szarości meble, delikatne, jasne panele czy dywan. Ciemne kolory fototapety podkreślą urok innych dodatków.

Oaza spokoju

Po ciężkim dniu warto się odstresować. Dlatego, żeby dobrze wypocząć trzeba pamiętać o wystroju, który bardzo wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Widok na Nowy Jork będzie idealną dekoracją na zrelaksowanie się.

Comments are closed.