Domowe wnętrze w klimacie spa i oazy spokoju

 

Kwiat orchidei w dużym formacie fototapety

Kwiat orchidei w dużym formacie fototapety

Marzysz aby uciec od codziennego zgiełku i życia w ciągłym biegu? Pragniesz choć na chwilę odpocząć od tego wszystkiego? Wyciszyć się, zamknąć w swoim królestwie i zapomnieć na kilka sekund o tym co nas dookoła otacza? Chcesz mieć swój własny kąt, w który zawsze możesz uciec w pogoni za spokojem i relaksem? Urządź sobie małe spa w domu. Wprowadź klimat w pomieszczeniu przybliżony atmosferze panującej w krainie wypoczynku. To miejsce którego szukasz jest jak z bajki ? Jedynym rozwiązaniem jest przywołanie go do domu i usytuowanie w jednym z pomieszczeń. Do ciebie należy wybór, który pokój będzie zagospodarowany w domowe spa.

Fototapeta przedstawia las wraz z rwącym potokiem przebijającym się między drzewami.

Fototapeta przedstawia las wraz z rwącym potokiem przebijającym się między drzewami.

W kontakcie z przyrodą poczujesz się znacznie lepiej. W przybliżeniu do naturalnej strony świata odnajdziesz od dawna poszukiwany spokój duszy i ciała. Miłośniczka medytacji polecamy nowoczesne obrazy z kwiatem lotosu bądź też ten ukazany obok z kwiatem orchidei, która była już uprawiana w starożytnych Chinach. Oznacza ona bowiem czystość, wdzięk, doskonałość oraz skromność.W każdej postaci, orchidea jest pasującym elementem dla domowego spa. Dodatkowego aromatu i klimatu nadają pomieszczeniu kadzidełka. Podkreślają one atmosferę obrazu ukazanego na ścianie. Odsapnąć można jak najbardziej wśród iluzjonistycznej rzeki płynącej przez las, która daje efekt realnej fototapety.

Obraz statycznych tulipanów wyróżniający się na tle kuchni i jadalni w stonowanych kolorach.

Obraz statycznych tulipanów wyróżniający się na tle kuchni i jadalni w stonowanych kolorach.

W porównaniu do statycznych tulipanów zamieszczonych na ścianie w salonie czy odosobnionym pomieszczeniu. Symbol prawdziwej miłości oddaje swoja ”moc” całemu pomieszczeniu. Nawiązując do szczerego uczucia są obowiązkowym atrybutem w sypialni.Każdy zasługuje na przynajmniej mała dawkę relaksu każdego dnia. Po ciężkim dniu pracy poza domem, wiele osób fantazjuje o odprężającej i relaksującej kąpieli. W tym wypadku pomóc mogą jedynie głęboka wanna, olejki aromatyzujące, kadzidełka, świeczki zapachowe, delikatna muzyka w tle oraz wielki obraz nad wanną. Kojarzony z czymś delikatnym pozwala utożsamić  się z płatkami kwiatów. Te rzeczy są nie tylko potrzebne dla naszego ciała, ale jakże ważne są dla

Obraz przedstawia kwiat orchidei, który symbolizuję czystość i skromność.

Obraz przedstawia kwiat orchidei, który symbolizuję czystość i skromność.

duszy człowieka. Fototapety i nowoczesne obrazy są w stanie wraz z dekoracyjnymi elementami  uzyskać  upragniony efekt. Naścienne elementy są najlepszym lekarstwem na jesienną chandrę.Każdy uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami i przebywać w estetycznych wnętrzach. Nie zawsze nasze pomieszczenia przypominają te z przedstawionych w galerii propozycji aranżacji wnętrz. Dzięki niekosztowym elementom można sprawić, iż domowe spa przeobrazi się to najbardziej luksusowe.

Comments are closed.