Dlaczego obrazy wieloczęściowe

Dlaczego obraz wieloczęściowy jest ładniejszy?

makowe-pole-obraz-wieloczesciowy źródło agatonstudio.pl

Obraz wieloczęściowy z makami źródło agatonstudio.pl

Zastanawiasz się nad kupnem obrazu do swojego mieszkania? Musisz to przeczytać. Wyjaśniamy dlaczego obrazy wieloczęściowe są ładniejsze od pojedynczych. Tysiące słów nie zastąpią jednego obrazu. Tutaj zobaczysz testowane przez nas obrazy wieloczęściowe https://agatonstudio.pl/108-obrazy-wieloczesciowe-kaskadowe

Kilka słów wstępu

obraz-na-sciane-most-grunwaldzki

Obraz wieloczęściowy Most Grunwaldzki źródło obrazy.widi.pl

Zaletą każdego obrazu jest brak problemów z montażem. Niczego do ściny nie przyklejasz. Nie musisz wzywać ekipy remontowej aby powiesić obraz na ścianę. Natomiast, gdy przyjdzie czas na malowanie, obraz zdejmujesz ze ściany i zachowa się bez uszczerbku. Skoro, czytasz ten artykuł jak na razie nie odkrywamy przed Tobą żadnej tajemnicy. Obraz jest lepszy od fototapety.

Skoro sprawa wyboru rodzaju dekoracji na ścianę jest za Tobą, możesz na spokojnie zająć się wyborem wzoru dla obrazu, który wisząc na ścianie poprawi stylistykę Twojego mieszkania. Masz do wyboru miliony obrazów na ścianę, tyle, że nie można niczego wybrać, gdy mamy do dyspozycji 30 milionów propozycji. Załóżmy jednak, że jakimś niesamowitym zrządzeniem losu udało się Tobie obejrzeć owe 30 milionów obrazów i wybrać ten, który pięknie będzie wyglądał na ścianie. Przed Tobą ostatni etap – wybór formatu obrazu. Czy ma on być w jednej części, czy lepiej wybrać wieloczęściowy.

Zauważalne zalety obrazu wieloczęściowego

ObrazPo pierwsze, lekkość formy. Obraz podzielony na kilka części będzie wydawał się lżejszy od jednej bryły. Zrób prosty test. Czarną kartkę papieru przetnij na kilka równych części. Teraz rozłóż, te części obok siebie. Prawda, że wzrosła lekkość? Przerwy między częściami obrazu sprawiają, że nadal jest, to wybrany przez nas wzór, ale jego optyczny ciężar znacznie się zmiensza.

Po drugie, wtopienie się w całość. Obraz wieloczęściowy ma tą zaletę, że bardzo łatwo adoptuje się do otoczenia i może być powieszony na ścianie w różnej konfiguracji. Jak to sprawdzić? Podziel jakikolwiek obrazek na części i rozłóż obok sibie. Teraz je wymieszaj. Znajdź własne ułożenie.

Comments are closed.