Dekoracje kuchenne na wymiar

Remont kuchni potrafi doprowadzić do szału. Znajomi mają go za sobą, a my wciąż decyzję o kuchennej metamorfozie odkładamy na później. Wprawdzie dzień jest coraz dłuższy, ale czy mamy go spędzać na oglądaniu dekoracji, decydować o kolorze farb, poświęcać promienie słońca na rzecz wybierania bibelotów? Ma być szybko i bezboleśnie, a jest cegła po cegle coraz wolniej. Może pomożemy przynajmniej w jednym – dekorowaniu ścian.

CO wybrać do kuchni na ścianę

Mamy tak naprawdę dwie możliwości do wyboru. Dwie możliwości w dziesiątkach odmian, ale nie zapętlajmy się w szczegóły. Będą to obrazy do kuchni lub fototapety do kuchni laminowane – polecamy te https://agatonstudio.pl/73-fototapety-do-kuchni Mają jak już wspomniano laminowanie, a zatem można je umyć, gdy się zachlapią sosem, keczupem lub olejem. Takie fototapety do kuchni, to pierwszy wybór i najpopularniejszy jednocześnie. Nic nie otworzy tak bardzo dekoracyjnej wizji jak duża fototapeta na ścianę lub panoramiczna fototapeta nad kuchenny blat. Pozostając chwilę przy naklejaniu dekoru między szafki wiszące i blat roboczy, warto zwrócić uwagę na bardzo istotną kwestę o której bywa, że zapominamy wybierając sklep z fototapetami. W każdej kuchni jest okap, który nagle zwiększa wysokość naszego ornamentu z powiedzmy 60 cm do 90 cm – okap zawsze jest umocowany wyżej niż dolna krawędź szafek. Sklep do którego link podaliśmy wyżej wykonuje właśnie takie dekoracje i do tego w jednym kawałku, a zatem nie będzie  żadnego sztukowania.

fototapety-do-kuchni


ZAmiast fototapety, obraz na ścianę

Niewątpliwie mniejszą silę przebicia będę miały obrazy. Gabarytowo są mniejsze, ale zważywszy na ich wielowiekową obecność w naszych domach, jesteśmy przyzwyczajeni do tej formy dekorowania, a zatem są bardziej tolerowane dla odpowiedniego efektu dekoracyjnego. Obrazy nowoczesne zobacz tutaj https://agatonstudio.pl/3-obrazy-nowoczesne-cyfrowe są idealnym dekorem dla osób nie lubiących eksperymentowania oraz prac montażowych.

obraz do kuchni – tryptyk

Obraz po prostu wyjmuje się z paczki i wiesza na ścianie. Nie ma obawy, że coś pójdzie nie tak. Zawsze jest idealnie. Dodatkowo ta dekoracja może zostać wykonana w kilku mniejszych obrazach tworząc całość po ich zestawieniu. Są to obrazy wieloczęściowe, które można właściwie dowolnie konfigurować.  Wieszać tak, aby pasowały do naszego wnętrza. Dla kuchni polecane będą obrazy wykonane na płótnie, które można zmywać – umyć w chwili, gdy się pobrudzą. Musimy jednak pamiętać (ważne), że obraz nie może zawisnąć w niektórych miejscach, gdzie tylko fototapeta laminowana może mieć rację bytu – mowa tutaj o przestrzeni nad blatem roboczym.

Comments are closed.