Akcja dekoracja

Szybko! Malarze wychodzą, a nadal nie mamy fototapety na ścianę. Tragedia, bo kto ją naklei jak wyjdą? Chwila w internecie i zdajemy sobie sprawę, że sklepów z dekoracjami jest bardzo dużo, ale najczęściej czas realizacji sięga 15 dni, a to jest wręcz niewyobrażalnie długo. Goście u drzwi zapukają w piętek, rozsiądą się w salonie, a ściana naga jak Adam i Ewa w rajskim ogrodzie. Fototapety do salonu zobacz http://www.agoteka.pl/fototapety-do-salonu sprawdziliśmy i wykonana może być wręcz z dostawą następnego dnia. Ktoś powie: ale oni nie mają wszystkich wzorów z dekoracjami na ścianę. Pewnie, że nie  mają, ale w banku zdjęć można wybrać a oni wykonają. Najważniejsze, że szybko bo to producent.

Obraz wieloczęściowy Agaton Studio

Pozostawmy szybkość w nawiasie, a przejdźmy do wzoru jaki umieścić na fototapecie. Wzór, a zatem to co jest najważniejsze. Najważniejszy jest efekt dekoracyjny, a ten nawet w najmniejszym stopniu nie zależy na szybkości – za wyjątkiem szybkich aut. Panika została obok, a my siadamy naprzeciw naszej ściany, otwieramy laptopa i wertujemy wzory. Może jednak lepiej będzie sprawdzić nie wzory, a aranżacje wzorów. Gotowe projekty salonu z dekoracją w formie fototapety mogą nam bardzo wiele powiedzieć na temat tego co nam się spodoba. Czasami możemy trafić na zdjęcie idealnie oddające ducha naszego salonu. Sprawdźmy jak zostało zaaranżowane. Może się okazać, że inna dekoracja będzie bardziej pasowała do Twojego wnętrza. Fototapeta musi zostać naklejona, ale są dekoracje, których się nie nakleja. Najbardziej pasujące do salonu obrazy wieloczęściowe https://agatonstudio.pl/108-obrazy-wieloczesciowe-kaskadowe są dekoracją, której się nie nakleja. Wyciąga się z paczki i wiesza na ścianie. Dlaczego wieloczęściowe? Mają swoistą lekkość. Nie jest, to jeden obraz o ogromnych przytłaczających gabarytach, ale kilka obrazków składających się w efekcie na jeden wzór. Podział sprawia, że lekkość i aranżacja jest w tym przypadku wspaniała. Ściana na której powiesimy dekor natychmiast zmieni swój wygląd.

Obraz wielocęściowy

Bardzo często nie wiemy jaką dekorację powiesić na ścianie, czym one się różnią i jak wpłyną na wystrój pomieszczenia. Ponieważ mowa o salonie, to musimy zdać sobie sprawę, że główna różnica między fototapetą i obrazem polega na zdeterminowaniu wnętrza. Obraz jest uzupełnieniem dekoracyjnym, a fototapeta w rozmiarze na całą ścianę całkowicie determinuje na wygląd wnętrza. Dobrze i z rozwagą wybrana będzie zdobiła, ale w przypadku błędnej decyzji całkowicie popsuje estetykę pomieszczenia. Dla mniej wprawnych osób z niewielkim doświadczeniem w dekorowaniu zdecydowanie bardziej polecane będą obrazy kaskadowe, składające się z wielu części. Brak jakiegokolwiek ryzyka związanego z niewłaściwym nalepieniem dekoracji sprawia, że w każdej chwili możemy obraz przewiesić, poradzić się znajomych jak będzie lepiej wyglądał, przenieść ornament na inną ścianę lub do innego pokoju.

Comments are closed.